



Шліфувальна машина для бетону Spektrum GPM-850 належить до промислової будівельної техніки та призначена для оброблення промислової підлоги.
Самохідна машина на пульті дистанційного керування GPM-800
Призначення:
-Шліфування й полірування бетонних основ у вологому або сухому режимі.
-Ремонт і вирівнювання бетонної поверхні.
-Шліфування самовирівнюваних цементних основ, вирівнювання й полірування
-Зняття епоксидної смоли та інших фарб.
-Полірування террацо та мармуру.
Характеристики:
Двигун: Електро 15 кВт
Інвертор: 18кВт
Діаметр шліфування: 800мм
Кількість дисків: 4шт
Керування: Дистанційне або ручне.
Додатково: Сидіння для оператора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spektrum |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | бетоношлифувальна |
| Споживана потужність | 7.5 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 650 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 380В |
| Продуктивність шліфування | 100 кв.м/год |
| Тип паркетошліфувальної машини | Дисковий |
| Габарити | |
| Габарити в робочому положенні | 1350 х 550 х 1500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Промислові бетонні підлоги |
| Робоча ширина, мм | 520 |
| Ємність бака для води, л | 20 |
| Діаметр дисків, мм | 240 |
| Кількість дисків, шт | 3 |
| Вага, кг | 160 |
| Кількість фрез, шт. | 9/18 |
| Потужність, кВт | 4,0 |