


RB-45 з ЧПК верстата гнучкі арматури
Електродвигун 4 кВт, вага 260 кг.
Діаметр круглої арматури від 6 мм до 36 мм, рифленої від 6 мм до 32 мм.
Радіус згинання арматури від 0 до 1800
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Спектрум |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кут згину | 180 град. |
| Споживана потужність | 4 кВт |
| ЧПУ | Так |
| Тип верстата | Для згинання арматури |
| Максимальний діаметр заготовки | 36 мм |
| Тип обладнання за мобільністю | Пересувний |
| Тип приводу | Електропривод |
| Кут вигину | 180 град. |
| Загальні параметри | |
| Вага | 260 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |